O firmie

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy przedstawić naszą firmę Audio Complex, działającą na rynku poznańskim od 1996 roku. W początkach istnienia zajmowaliśmy się montażem systemów nagłośnieniowych w dyskotekach, klubach, pubach oraz obiektach sportowych, a także prowadziliśmy obsługę techniczną imprez organizowanych przez firmy.

Z czasem rozszerzyliśmy naszą działalność o nagłośnienie samochodów, systemy nawigacyjne i wizualne, co od roku 1997 stanowi główny profil naszych działań. Projektujemy systemy dostosowane do specyficznej akustyki samochodu: zajmujemy się doborem zestawów głośnikowych, wykonaniem odpowiednich do nich paneli drzwiowych i wygłuszenia, przygotowaniem indywidualnych skrzyń basowych, dostosowanych do wielkości samochodu i kształtu bagażnika, doborem właściwych kabli i akumulatora. W zależności od upodobań muzycznych klienta, proponujemy odpowiedni model źródła sygnału. Oferujemy również monitory LCD,  zarówno w wersji zagłówkowej, jak i podsufitowej, oraz kompletne systemy multimedialne i kina samochodowego.

Działając na rynku nagłośnienia samochodów nawiązaliśmy współpracę z większością renomowanymi firm, z którymi łączą nas umowy handlowe. Naszym celem jest przygotowanie jak najpełniejszej oferty, zdolnej sprostać wymaganiom każdego klienta. Nasza wiedza poparta jest wieloma szkoleniami w zakresie montażu i obsługi technicznej urządzeń. Posiadamy certyfikaty autoryzacji sprzedaży i obsługi produktów takich firm jak Alpine, Clarion, Pioneer, DLS, Helix, Rockford Fosgate.

Dzięki pasji do muzyki i samochodów, lubimy to, co robimy, i za każdym razem staramy się uzyskać najlepszy efekt brzmieniowy i wizualny. Z kolei udział w zawodach w konkurencji najlepszego dźwięku i instalacji nauczył nas innej etyki pracy, dbałości o szczegóły i perfekcyjne wykończenie, ale również uświadomił konieczność rozwijania się pod kątem nowych technologii i bycia kreatywnym. Na tym polu osiągnęliśmy spore sukcesy, bowiem auta, w których wykonaliśmy instalacje, wielokrotnie zdobywały tytuły nie tylko mistrza Polski, ale również mistrza Europy (i to w kategorii Expert!). Za największe wyróżnienie uznajemy jednak nagrodę specjalną "Best Of Install", przyznaną dla naszego samochodu demonstracyjnego BMW na mistrzostwach Europy EMMA.

Dzięki osiągnięciom podczas zawodów branżowych i udanym instalacjom wykonanym w naszych samochodach, dystrybutorzy sprzętu car audio zlecili nam przygotowanie aut demonstracyjnych prezentujących ich produkty. Zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy auta dla firm Alpine, Sony, Blaupunkt, DLS i JBL,  a wykonany przez nas Chrysler 300C "Heminator" został umieszczony na europejskiej stronie Alpine.

Ważne fakty o nas

 

 • Udział w szkoleniach sędziowskich
   
 • Tytuły w zawodach i mistrzostwach
   
 • Mistrz Europy w kategorii Expert
   
 • Wyróżnienie "Best Of Install" na mistrzostwach Europy
   
 • Instalacja przez nas wykonana na europejskiej stronie Alpine